Halkalı halı yıkama

Toki Bezirganbahçe Halı Yıkama

Toki Bezirganbahçe halı yıkama
Toki Bezirganbahçe halı yıkama

Bezirganbahçe halı yıkama

İstanbul Küçükçekmece Halkalı istasyon mahallesinde halı yıkamacılık işiyle uğraşan bir çok yer bulunmaktadır. Toki Bezirganbahçe halı yıkama işinde bulunan firmalar arasında Aqua Burgaz halı yıkama fabrikasıda bulunmaktatır. Aqua Burgaz halı yıkamacılık fabrikası, Halkalı İstasyon mahallesinde ve toki bezirganbahçe toplu konutlarında sizlere profesyonel halı yıkama ve temizleme hizmetleri sunan bir firmadır. kirlenmiş halılarla uğraştığımız 10 seneyi aşkın deneyimimiz bulunmkatadır. Dahası bu üstün yıkamacılık hizmeti sunma deneyimimiz sayesinde sektörde iyi bir konum edindik.

Bezirganbahçe halı yıkaması
Bezirganbahçe halı yıkaması

Halkalı (Toki) Bezirganbahçe Halı yıkama Telefon Numarası Nedir?

Aqua Burgaz Toki Bezirganbahçe Halı yıkamasının telefon numarası: 0541 565 05 11  ve 0212 565 05 11‘dir.

Halkalı halı yıkama
Halkalı halı yıkama

Firmamız tarafından müşterilerine sunulan halı yıkama hizmeti, bu işin oluşturulmuş özel sistemler ile gerçekleştirilmektedir. Öncelikle Her halının tüy ve iplik yapısına uygun sistem kullanılmaktadır.Ve halılar hijyenik hale getirilmektedir.
Halılar öncelikle vakum sistemi ile tozlarından arındırıldıklarından, şampuanlama ve yıkama işlemi, hedefine tam anlamıyla yapılır. Halılarınız yapılarına uygun şekilde, onları yıpratmayacak sıkma sistemlerinde sıkıldıktan sonra oldukça geniş bir alanda kurutmaya alınır. Sıkma işlemi sayesinde halılarınızda dalga dalga su lekeleri kalması engellenmektedir. Bunun yanında iyi bir durulama işlemi yapıldığından halı şampuanlarının halılarınız üzerinde kalıntı bırakması söz konusu olmamaktadır.

İstasyon Mahallesi Bezirganbahçe Halı Yıkama Fiyatları

Halı Yıkatma fiyatları pek çok firmada ilçeden ilçeye değişmektedir. Firmamızdaki ürünlerin fiyatları sabittir ve hizmet verdiğimiz bu bölgede ki en uygun ücrete sahiptir. Üstelik Fiyatlarımıza ücretsiz servis maliyeti dahidir.

Toki Bezirganbahçe Toplu Konutları
Toki Bezirganbahçe Toplu Konutları

Elbette ki Halı yıkama fiyatları halınınızın cinsi ve metrekaresine göre farklılık gösterecektir.

Halınızın cinsini bizimle sitemizdeki bulunan telefon veya whatsapp iletişim kanallarımızdan bildirerek öğrenebilirsiniz. Bezirganbahçede Halı Yıkama Fiyatları için fiyat listesi sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

Halkalı Bezirganbahçe Toki Konutlarında En hızlı Halı Yıkatmak

4 hızlı aşamada halılarınız teslim alıyor, yıkıyor ve geri teslim ediyoruz. Halkalı Bezirganbahçe Toki Konutların’da Halı yıkatmak sorusunun cevabı çok basit.

1.Adım olarak belirlediğiniz gün ve saatte iletişim bilgileriniz alarak randevu talebinizi oluşturuyoruz.

2.Adım size söz verdiğimiz zamanda adresinize deneyimli servis çalışanlarımız gelerek ürünlerinizi sizden teslim alınıyor.

3.Aşama Tüm kalite kontrol aşamasından geçen ürünler müşteriye geri gönderim aşamasına getirilmektedir.

4. Aşama ilk adımda olduğu gibi belirleyeceğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilmektedir.

Toki Bezirganbahçe Konutları Nerede?

İstanbul İli Küçükçekmece ilçesi Halkalı İstasyon Mahallesinde bulunmaktadır.

Toki Bezirganbahçe adres
Toki Bezirganbahçe adres

Koordinatlar (Enlem ve Boylam):   41°1’36″N   28°46’17″E.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.