Başakşehir Battaniye Yıkama

başakşehir Battaniye Yıkama
Başakşehir Battaniye Yıkama hizmeti

Bütün bir kış boyunca yanımızdan ayırmadığımız sıcacık battaniyelerimiz göründüğünden daha mahsum olmayabilmektedir. Battaniyenizin günlük olarak temas ettiği birçok şey bulunmaktadır. Örneğin, yiyecek kırıntıları, evcil hayvan tüyleri, içeçek döküntüleri, ev tozu, vucut yağı, saç kılı ve daha bir çok şey. Başakşehir Battaniye yıkama ekibi olarak evinizdeki her tür battaniyeniz için hizmet veriyoruz.

Başakşehirde Battaniyelerizi Neden Yıkatmalısınız?

Başakşehir Battaniye Yıkama
Başakşehir Battaniye Yıkama fabrikası

İlk önce çocuklarımızın da kullandığı battaniyelerimizde toz birikintilerin ve bakterilerin alerjenler olabileceğinin farkında değilizdir.

Dahası özel çevre dostu ve cilt dostu battaniye yıkama tekniklerimizle ürünlerinizi mikroplardan arındırıyoruz. Deniz Halı yıkamacısı olarak, battaniyenizdeki rahatsız edici kokuları çıkartarak güvenli hale getiriyoruz.

Polar battaniyeler, zaman içinde kaliteli olup olmadığını anlayabileceğiniz türden bir kumaştan yapılır. Düşük kaliteli yünlü battaniyler zamanla tatlı yumuşak hissini kaybederler. Bu arada, yüksek kaliteli polarlar tüylenme yapmaz ve çok uzun süre yumuşak kalırlar.

En önemlisi battaniyelerinizin yıkama veya kuru temizlemeye uygunluk konusunda şüpheleriniz varsa, lütfen etiketini kontrol edin ve buna göre hareket edin.

Battaniyelerinizi Başakşehirde Nasıl Yıkıyoruz?

Başakşehirde battaniye nasıl yıkanır?
Basaksehirde battaniye nasıl yıkanır?

Bu paragrafta battaniyelerinizi nasıl yıkıyoruz sorusunu cevaplandırmaya çalışacağız.

Herşeyden önce battaniyenizin liflerine zarar verebilecek veya battaniyenin boyasını etkileyebilecek ağartıcı madeler kullanmamaktayız.

Ürününüze zarar vermeden battaniyenizi temizlemesini sağlıyoruz.

Son olarak çıkmayan inatçı lekeler için, özel ürünler ile ön işlemden geçiriyoruz. Daha sonra yıkanan battaniyeler özel kuruma odasına asılmaktadır. Burada yavaş yavaş kurutma işlemini sağlıyoruz.

Polar battaniyeleriniz kesinlikle yüksek ısıda kurutulmamaktadır. Eğer yüksek ısıda kurutulma yapılırsa battaniye liflerinin erimesine veya büzülmesine neden olabilir.

Başakşehir'de Battaniye yıkama ücreti ne kadar?

Başakşehir halı yıkama telefon
Başakşehir halı yıkama telefonu

Bir battaniyeyi temizlerken, fiyatlandırma yaparken boyutuna malzemesine ve aşınma ve yıpranmayı göz önünde bulundurmalısınız. Bizi arayın ve size bir tahminde bulunalım. Başakşehirde battaniye yıkama fiyatları için fiyat listesi sayfamıza göz atabilirsiniz. Bizi arayın ve size bir tahminde bulunalım.

Basaksehir Battaniye yıkaması ve kuruması ne kadar sürer?

Battaniye yıkama hizmetimizi farklı kılan, rakiplerimize göre çok daha hızlı kurumasıdır. Kuruma sürelerimiz 3-5 saat arasındadır.

En yakın Basaksehir battaniye yıkama firması nerede?

İstanbul Başakşehir ilçesinde ve tüm mahallelerinde battaniye yıkatma hizmeti vermekteyiz.

Bu nedenle battaniye yıkatma hizmeti için uzman ekibimize güvenebilirsiniz.

Hemen sitemiz üzerinde ki telefon ve whatsapp iletişim kanallarından ulaşarak bilgi alabilirsiniz.