Başakşehir Aqua Burgaz Halı yıkama Sık Sorulan Sorular
Başakşehir Aqua Burgaz Halı yıkama Sık Sorulan Sorular

Başakşehir halı yıkama Sıkça sorulan Sorular ve Cevaplar


Bu bölümde, Aqua Burgaz Başakşehir Halı yıkama fabrikası olarak sıklıkla tarafımıza sorulan sorular hakkında hazırladığımız içeriğe bakabilirsiniz. Diğer bir deyişle, S.S.S olan bu kısımda halı yıkama süreçleri hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır.

Soru 1- Hizmet verdiğimiz bölgeler neresidir?

Cevap: İstanbul Başakşehir ilçesi ve tüm mahallerinde hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Soru 2- Servis hizmetimiz için ek ücret talep ediyor muyuz?

Cevap: Hizmet verdiğimiz tüm bölgeler için ek bir servis ücret talebimiz bulunmaMaktadır.

Soru 3- Halı yıkama sisteminiz Nedir?

Cevap: Halılarınızı ve diğer tüm teslim ettiğiniz ürünlerinizi teknolojik makine ve ekipman kullanılarak , organik ve hijyenik deterjanlar ile el değdirmeden yıkama hizmeti sağlamaktayız.

Soru 4- Kurutma işlemini nasıl sağlıyorsunuz?

Cevap: Bölgemizdeki diğer firmalardan bizi ayıran önemli noktalardan bir tanesidir bu konu. Fabrikamız oldukça geniş bir yerde hizmet vermektedir. Özel olarak tasarlanan odalarda kurutulma işlemi yapılmaktadır. En önemlisi halılarınız yıkandıktan sonra dışarıda kurutulmadığı için tozlanma riski sıfırdır.

Soru 5- Zor lekeleri çıkartmak için neler yapıyorsunuz ?

Cevap: Leke çıkartmak olduktaça zor ve zahmetlidir. Örneğin ansızın dökülen kahve yada çay gibi. Fabrikamızda özel olarak üretilmiş ve uzman çalışanlarımız tarafından ürünler ile yapılmaktadır.

Soru 6- Teslimat süreniz nedir?

Cevap: Teslimat sürecimiz ortalama 4-5 gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. Olası resmi tatil yada haftasonuna denk gelmesi durumunda müşteri bilgilendirilmesi yapılmaktadır.

Soru 7- Halı’nın m2 hesaplamasını nasıl yapılmaktadır?

Cevap: Halılarınız ekibimiz tarafından teslim alındığın m2 bilgisi not edilmektedir. m2 hesaplaması en ve boy çarpımına göre yapılmaktadır. Örneğin eni 1m boyu 5m olan bir yolluk için 5m2 olarak yazılmaktadır.

Soru 8- Sipariş nasıl oluşturabilirim ?

Cevap: Web sitemizde yer alan Telefon ve Whatsapp iletişim kanallarından bize çekinmeden ulaşabilirisiniz.