Aqua Burgaz Başakşehir Halı Yıkama Fabrikası

Başakşehir halı yıkama telefon
Başakşehir halı yıkama telefonu

Aqua Burgaz başakşehir halı yıkama fabrikası 2005 yılında kurulmuştur. Kurulduğumuz günden itibaren sürekli kendimizi geliştirerek servis verdiğimiz bölgelerde bilinir ve tanınır olduk. Aqua Burgaz halı yıkama ile halı ve kilimlerinizi, yorgan ve battaniyeleriniz evinizden kaliteli servis ekibimiz ile özenle alıyoruz. Daha sonra kendi araçlarımızla halı yıkama fabrikamıza ulaştırıyoruz. Halılarınızı ve diğer tüm teslim ettiğiniz ürünlerinizi teknolojik makine ve ekipman kullanılmaktadır. Üstelik organik ve hijyenik deterjanlar ile el değdirmeden yıkama hizmeti sağlamaktayız.

Aqua Burgaz Başakşehir Halı Yıkama Fabrikası olarak, halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama gibi hizmetlerimiz yer almaktadır. En önemlisi siz değerli müşterilerimize ücretsiz servis, kurumsal hizmet, garantili yıkama ve hızlı teslimat hizmeti sunmaktayız.

Misyonumuz

İstanbul ili Başakşehir, Arnavutköy, Kayaşehir, Altınşehir ve Küçükçekmece ilçeleri ve tüm mahallerinde hizmet vermekteyiz. Üstün kalitede ve dünya çapında standartlarında, eksiksiz ve müşteri memnuniyet odaklı hizmet anlayışı içerisinde sunmayı hedefliyoruz. Halı yıkama ile ilgili her türlü taleplerinizi sorunsuz ve pratik yapmak. Müşteri memnuniyetini önceliklendirmek ve çevresel faktörlere saygılı davranmak. Sağladığımız bütün hizmetlerde sağlıklı yaşam alanları oluştururken, temiz bölümler yaratarak sağlıklı ve konforlu yaşam alanı oluşturuyoruz.

Vizyonumuz

Farklılaşma, kusursuz ve sunduğu emek açısından Başakşehir, Arnavutköy, Kayaşehir, Altınşehir ve Küçükçekmece tüm ilçe ve mahallelerinde temizleme ve halı yıkama alanında faliyet gösteren en seçkin firma olmak. Halı yıkama gibi her çeşit ihtiyaca çare üretmek, müşterilerimizin hoşnut olduğu ve öncelikli olarak tercih edilen bir şirket olmaktır.