kayaşehir halı yıkama telefon numarası

Kayaşehir Halı Yıkama

Kayaşehir halı yıkama fabrikası
Kayaşehir halı yıkama fabrikası

Kayaşehirde (Kayabaşı) halı yıkama

Aqua Burgaz halı yıkamacılık fabrikası, Başakşehir Kayabaşı (kayaşehir) sınırları içindeki profesyonel halı temizleme hizmetleri sunan bir temizlik şirketidir. Kayaşehir halı yıkama işiyle uğraşan firmalar arasında Aqua Burgaz Kayabaşı halı yıkama fabrikasıda bulunmakta.

Kirli halılarla uğraştığımız 10 yılı aşkın deneyimimiz bulunmkatadır. Dahası bu olağanüstü temizlik hizmeti sunma deneyimimiz sayesinde sektörde uzmanlık kazandık.Dahası bu olağanüstü temizlik hizmeti sunma deneyimimiz sayesinde sektörde uzmanlık kazandık.

Kayaşehir Halı Yıkama Fiyatları (2022)

kayaşehir halı yıkama fiyatları
kayaşehirde halı yıkama fiyatları

Kayaşehirde bulunan firmamızda halı yıkama fiyatları değişiklik göstermemektedir. Kayaşehir halı yıkama fiyatları ürünün cinsine göre değişmektedir.Aynı zamanda hizmet verdiğimiz bu bölgede ki en uygun ücrete sahiptir. Üstelik Fiyatlarımıza dahil ücretsiz servis imkanı da bulunmaktadır.

Bu hizmet sunan başakşehir halı yıkama ve Temizlik Şirketi, sizleri hiçbir şekilde yormayarak evlerinize geliyor ve halılarınızı alıyor. Ardından da tamamıyla profesyonel bir temizlik uygulayarak, bakterileri yok ediyor ve halınızı, ferahlığa kavuşturuyor.

Halınızın bizimle sitemizdeki bulunan telefon veya whatsapp iletişim kanallarımızdan bildirerek öğrenebilirsiniz. kayaşehir halı yıkama fiyatları için fiyat listesi sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

Kayaşehir halı yıkama Telefon Numarası (Başakşehir Kayabaşı Mahallesi)

Aqua Burgaz Kayaşehir halı yıkama fabrikasının telefon numaraları: 0541 565 05 11  ve 0212 565 05 11

kayaşehir halı yıkama telefon numarası
kayaşehir halı yıkama telefon numarası
Kayaşehirde en yakın halı yıkama fabrikası Nerde?

4 hızlı adımla halılarınız tamamen yıkıyor ve teslim ediyoruz. Kayaşehirde en yakın halı yıkama sorusunun cevabı çok basit.

kayaşehir halı yıkaması
kayaşehir halı temizleme hizmeti

1.Adım olarak belirlediğiniz gün ve saatte iletişim bilgileriniz alarak randevu talebinizi oluşturuyoruz.

2.Adım size söz verdiğimiz zamanda adresinize deneyimli servis çalışanlarımız gelerek ürünlerinizi sizden teslim alınıyor.

3.Aşama Tüm kalite kontrol aşamasından geçen ürünler müşteriye geri gönderim aşamasına getirilmektedir.

4. Aşama ilk adımda olduğu gibi belirleyeceğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilmektedir.

Kayaşehir (Kayabaşı) mahallesi hakkında

Merkez Kayaşehir 41.108009 enlem ve 28.757647 boylamda yer almaktadır. Başakşehir ilçesine bağlıdır. Merkez Kayaşehir haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Kayaşehir kayabaşı en yakın halı yıkamacı
Kayaşehir kayabaşı en yakın halı yıkamacı

Kayaşehir posta kodu 34494. Merkez Kayaşehir GPS koordinatları 41° 6´ 28.8324″ ve 28° 45´ 27.5292″.

Mahallenin eski adı Ayayorgi (Greek: Ο Άγιος Γεώργιος- Azatlı) olan köy yeri 1924 yılında Lozan Antlaşması gereği Selanik vilayeti Drama livası Kovitsa Köyü’nden mübadele yoluyla Türkiye’ye getirilen Türkler’in, Mustafa Kemal Atatürk’ün mübadele nedeniyle Rumların bıraktığı yerleri işaret ederek, “Gidin ve oraya yerleşin.” sözü üzerine köy yerleşim birimine dönmüştür. Söz konusu Kovitsa köyünden Mahmut Şevket Paşa köyü, Turgutlu ve Orhangazi’ye yerleşenler olmuştur. Kayabaşı köyünde Rumlardan kalma su kuyusu ve su kanallarına ait kalıntılar bulunmaktadır. Coğrafi açıdan toprak zemininin kayalık olmasından ötürü Türkçede Kayabaşı adını almış tarihi bir köydür.

1985 yılından sonra köy statüsü kaldırılmış ve mahalleye dönüştürülmüştür. Mahalle 2000 yılından itibaren Bahçeşehir mahallesi gibi toplu konut projeleri çerçevesinde yapılaşmaya açıldığı için içerisinde planlı bir şekilde büyümüştür.Kayabaşı mahallesinde köyler azalırken, toplu konutlar ve lüks binaların oranı çoğalmıştır. Başakşehir’in yeni merkezi Kayaşehir olarak belirlenmiştir. Nüfusu 2020 itibarıyla 100.000’e dayanmıştır.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.