Bahçeşehir Halı Yıkama Telefon Numarası

Bahçeşehir Halı Yıkama (1. ve 2.Kısım)

Bahçeşehir 1.kısım ve 2.kısım halı yıkama
Bahçeşehir 1.kısım ve 2.kısım halı yıkama

Bahçeşehir 1.Kısım ve 2.Kısım Halı Yıkama

Öncelikle Başakşehir ve bulunduğumuz Bahçeşehirde halı yıkama hizmet sektöründe faaliyet gösteren birçok şirket bulunmaktadır. İstanbul Bşakşehir Bahçeşehir bölgesinde hizmetler sunan kurumlar arasında Aqua Burgaz Bahçeşehir Halı Yıkama fabrikası bulunmaktadır. Aqua Burgaz yıkamacılık fabrikası, Başakşehir Bahçeşehir 1.kısım ve 2.kısım bölgesinde sağlam halı temizleme hizmetleri sunan bir temizlik şirketidir. En önemlisi sert ve zehirli temizlik ürünleri kullanmak yerine detaylı ve kapsamlı halı temizleme hizmeti sunuyoruz.

Ek olarak gün içerisinde bizlere tüm iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz. Bu nedenle Bahçeşehirde halı temizleme hizmetleri, kir çıkarma veya özel halı bakımı gibi servislere ihtiyacınız varsa, Aqua Burgaz Halı Yıkama’nın profesyonellerine ulaşabilirsiniz.

Bahçeşehir 1.Kısım ve 2.Kısım Halı Yıkama Fiyatları

En önemlisi müşterilerimizin en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sahip olmalarıdır. 

Halılarınız en iyi ve kaliteli iplik malzemelerinden üretildiği için birinci sınıf güvenlik ve bakım gerektirmektedir.

Başakşehir Bahçeşehir veya çevresinde oturuyorsanız ve mükemmel bir halı yıkama hizmeti arıyorsanız aramanız bitmiştir. İhtiyaçlarınız için tek yer Aqua Burgaz halı yıkama fabrikası. Örneğin metresi kaç para? metrekare fiyatı nasıl hesaplanır? gibi sorularınız ve Bahçeşehir halı yıkama fiyatları için fiyat listesi sayfamıza göz atabilirsiniz.

Şuanda bölgede hiçbir yerel şirket tarafından neredeyse hiç sunulmayan yeni bir halı yıkama standardı belirledik. Adanmışlık, sıkı çalışma ve modern teknolojinin kullanımı bizi bu seviyeye getiriyor.

Bizden beklentileriniz ne olursa olsun, bunu gerçekleştirmek için hemen hemen her şeyi yaparız.

Hizmet serimiz son derece muazzamdır ve tüm çalışmalarımız sizin ve ailenizin iyiliği içindir.

Üstelik Fiyatlarımıza servis maliyeti dâhildir. Elbette ki Halı yıkama fiyatları ürünün cinsi ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterecektir. Ürününüzün ayrıntılarını bizimle sayfamız üzerinden ki telefon veya whatsapp iletişim kanallarımızdan bildirerek detaylıca öğrenebilirsiniz.

Bahçeşehir Halı yıkama Telefon Numarası (Başakşehir)

Bu paragrafta, Bahçeşehir’de Halılarınızı nasıl verebileceğinizin cevabını vermeye çalışacağız.
Bahçeşehir’in en kaliteli halı yıkamacılık fabrikasının nerede olduğunu merak ediyorsanız, merakınızı gidermek adına doğru sayfadasınız.

Bahçeşehir Halı Yıkama Telefon Numarası
Bahçeşehir Halı Yıkama Telefon Numarası

Bahçeşehir 1.kısım ve 2.kısımda birden fazla halı yıkaması hizmeti veren kurum bulunmaktadır. Elbette ki bu firmalar arasında sektördeki uzun yıllar tecrübemize ve müşterilerimizden gelen geri bildirimlere dayanarak Bahçeşehir halı yıkama için bizi seçebilirsiniz.

Aqua Burgaz Başakşehir halı yıkama fabrikasının telefon numaraları: 0541 565 05 11  ve 0212 565 05 11

Unutmayın ki kullandığımız tüm temizlik ürünleri çevre dostudur. Üstelik halılarınızı yumuşak, temiz ve esnek yapar. Hem siz hem de ayak basan tüm misafirlerinize hak ettiği rahatlık ve konforu sağlar.

Bahçeşehir 1.kısım ve 2.kısımda Halı Nasıl yıkatılır?

Firmamız, İstanbul Başakşehir Bahçeşir 1. ve 2.kısımda profesyonel hali yıkatma fabrikası olarak görevini sürdürmektedir. ve Başakşehir halı yıkama lokasyonunda bulunan Aqua Burgaz hali yıkatma fabrikamız ücretsiz servisi ile verdiği kaliteli hizmet ile ön plandadır. Profesyonel makinalarımız el değmeden halıları yıkamaktadırlar.

bahçeşehir 2.kısım halı yıkama
bahçeşehir 2.kısım halı yıkama

4 hızlı adımla halılarınız tamamen yıkıyor ve teslim ediyoruz. Başakşehir bahçeşehirde Nasıl yıkatılır sorusunun cevabı çok basit.

1.Adım olarak belirlediğiniz gün ve saatte iletişim bilgileriniz alarak randevu talebinizi oluşturuyoruz.

2.Adım size söz verdiğimiz zamanda adresinize deneyimli servis çalışanlarımız gelerek ürünlerinizi sizden teslim alınıyor.

3.Aşama Tüm kalite kontrol aşamasından geçen ürünler müşteriye geri gönderim aşamasına getirilmektedir.

4. Aşama ilk adımda olduğu gibi belirleyeceğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilmektedir.

Bahçeşehir Kısımlar hakkında kısa bilgi

Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi 41.083565 enlem ve 28.702307 boylamda yer almaktadır. Başakşehir ilçesine bağlıdır. Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi posta kodu 34488. Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi GPS koordinatları 41° 5´ 0.8340″ ve 28° 42´ 8.3052″.

Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi 41.083775 enlem ve 28.667315 boylamda yer almaktadır. Başakşehir ilçesine bağlıdır. Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi posta kodu 34488. Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi GPS koordinatları 41° 5´ 1.5900″ ve 28° 40´ 2.3340″.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.